Ziółkowski Filip – Przebudzenie w drodze

Czy jesteś gotów, aby kreować rzeczywistość i spełniać swoje marzenia?

 Witaj! Nazywam się Filip Ziółkowski, urodziłem się w Gdańsku i chciałbym Cię zabrać w podróż Dookoła Świata. W trakcie tej podróży będę odkrywał przed Tobą niewidzialne moce, które pomagały mi kreować rzeczywistość w drodze do spełnienia marzeń. Jeśli znalazłeś się tutaj, to znaczy, że chcesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Prawdopodobnie masz własną listę celów do spełnienia i nie możesz się doczekać, aż się zrealizują. Być może szukasz inspiracji, spełnienia i miłości.

Ja też, podobnie jak ty, od kiedy pamiętam, marzyłem o lepszym życiu, prawdziwej miłości, egzotycznych podróżach i pracy, która daje satysfakcję i niezłe pieniądze. Ze wszystkich tych celów, najtrudniejszym do realizacji wydawała mi się podróż Dookoła Świata. Wtedy, jeszcze jako nastolatek nie znałem osobiście nikogo, komu udałoby się to osiągnąć. Marzyłem, aby osiągnąć coś „niemożliwego” i wierzyłem, że może kiedyś mi się uda. Zainspirowany książką Anthony’ego Robbinsa poszedłem do księgarni Empiku, kupiłem mapę Europy, powiesiłem ją nad łóżkiem i przypiąłem do niej pinezki w miejsca, które chciałbym kiedyś odwiedzić.

Kilkanaście lat później w jednym z Londyńskich pubów spijając browarka z kolegami z pracy zupełnie „przypadkowo” dowiedziałem się, że podróż dookoła świata to całkiem wykonalne przedsięwzięcie, nie tylko zarezerwowane dla wyjątkowych ludzi, bogaczy, szczęściarzy czy celebrytów. Zacząłem badać temat, kupiłem książki, aby poszerzyć wiedzę i rok później za zaoszczędzone pieniądze ruszyłem w podróż, która trwała prawie 3 lata i objęła ponad 50 krajów, aż dotarłem do Kolumbii, gdzie odnalazłem to, czego szukałem…
Będąc w Kolumbii, postanowiłem napisać książkę o pokonywaniu trudności i spełnianiu marzeń na podstawie własnych doświadczeń i przemyśleń z podróży dookoła świata. Moim celem była możliwość podzielenia się doświadczeniami z wami, tak abyście uwierzyli, że warto marzyć. Okazuje się, że przy odpowiednim podejściu i przy pomocy “niewidzialnych praw natury” można spełniać swoje marzenia, nawet jeśli początkowo wydają się „niemożliwe”. W książce „Przebudzenie w Drodze” umieściłem wiele wskazówek popartych przykładami z życia, które ułatwią Ci podejmować lepsze decyzje i rozwiać wiele życiowych wątpliwości. Zabiorę Cię w spontaniczną podróż, gdzie tłem do odkrywania niewidzialnych mocy będzie wyprawa dookoła świata. Zobaczysz, jak prawa, które działają również w Twoim życiu pomagały mi pokonywać życiowe przeszkody i podejmować niepopularne decyzje.

Jeśli któreś z poniższych twierdzeń odnosi się do Ciebie, to powinieneś przeczytać tą książkę:

 • Chciałbyś zrealizować swoje marzenia np. o własnym biznesie, o zarabianiu pieniędzy, o podróżowaniu, ale nie wiesz jak się za to zabrać. Nie znasz osoby, która chciałaby zrealizować to marzenie właśnie z Tobą.
 • Chciałbyś poznać świat, ale boisz się porzucić swoje obecne zajęcie i zostawić niekorzystną lukę w CV.
 • Myślałeś o tym, żeby wyjechać za granicę, ale coś cię powstrzymuje przed tą decyzją.
 • Nie lubisz za bardzo swojej pracy, ale uważasz ją za lepsze niż nic. Martwisz się, że pewnego dnia mógłbyś zostać bez pracy i – co gorsza – bez pieniędzy.
 • Męczysz się w szkole lub na studiach. Czujesz, że tracisz czas. Żałujesz, że nie studiujesz tego, co Cię interesuje i czujesz, że musisz skończyć to, co zacząłeś.
 • Czasem stresują Cię opowieści o tym, że ktoś dobrze zarabia albo że osiągnął “sukces”. Porównujesz się do innych i na tej podstawie oceniasz swoje życie.
 • Nie czujesz się do końca szczęśliwy, ale jakoś to zaakceptowałeś, bo większość osób, które znasz, nie należy do szczególnie zadowolonych z życia.
 • Być może chciałbyś się zakochać, ale boisz się potencjalnego cierpienia. Czasem frustruje Cię myśl, że nie do końca rozumiesz płeć przeciwną.
 • Być może znasz swoje cele i wiesz co chciałbyś osiągnąć. W miarę dobrze wychodzi Ci planowanie, ale gorzej z realizacją planu. Mimo iż wiesz, czym się powinieneś zająć, często wyszykujesz sobie inne zajęcia. Czujesz, że Twoje życie nie posuwa się do przodu wystarczająco szybko.
 • Czujesz, że drzemie w Tobie potencjał, ale nie wiesz jak go wykorzystać. Czasem zadajesz sobie pytanie “Jak to zrobić?”


Ile ta wiedza jest warta dla Ciebie?

W książce znajdziesz:

 • Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wątpliwości dotyczące miłości, Boga, podróży, pracy, kariery, sukcesu, pieniędzy, szczęścia, przeznaczenia.
 • Inspirację jak pokonywać własne słabości, w momencie, kiedy nikt w Ciebie nie wierzy.
 • Pomysły jak korzystać z mocy tkwiących we wszechświecie poparte przykładami i ukazane z praktycznej strony.
 • Sposoby na znalezienie środków, aby spełniać swoje marzenia i pokonać strach przed nieznanym.
 • Krótkie, dynamiczne, reporterskie opisy miejsc i osobiste refleksje z podróży dookoła świata bez określonego terminu powrotu.
 • Wskazówki na temat, jak się przygotować do podróży i co robić, aby wycisnąć maksimum doświadczeń i przy okazji nie dać się okraść lub wykorzystać.
 • Zdjęcia potwierdzające autentyczność zdarzeń i pozwalające poczuć klimat „drogi” w podróży.
 • Nowego, lepszego siebie…


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także:
Czy wiesz, kim jest people helper? To ktoś, kto pomaga innym…