osiagnij-harmonie-medytacja

Wojciech Filaber – Osiągnij harmonię za pomocą medytacji

Czy jesteś gotów, aby medytując, poznać własne wnętrze, które kieruje Twoim życiem?

Pozwól, że zabiorę Cię w świat medytacji i duchowej harmonii. To nie jest kolejna publikacja o tym, jak znaleźć w życiu właściwą motywację. Celem tej książki jest zachęcenie czytelnika do refleksji nad własnym wnętrzem. Chciałbym zaprosić Cię do zapoznania się z medytacją, jej technikami i naukami mistrzów.

Przy okazji lektury nauczysz się obserwować procesy myślenia, które zachodzą w Twojej głowie na co dzień.

Jeśli któreś z poniższych twierdzeń odnosi się do Ciebie, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z treścią:

 • Chciałbyś osiągnąć harmonię, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać.
 • Chciałbyś poznać siebie, ale nie wiesz, od czego zacząć.
 • Myślałeś o tym, aby zaobserwować, w jaki sposób działa Twój umysł i nie masz nikogo, od kogo mógłbyś się tego nauczyć.
 • Nie lubisz napięcia w pracy i nie wiesz, jak sobie z nim radzić. Martwisz się, że stres zajmuje zbyt wiele miejsca w Twoim życiu.
 • Twoja codzienność nie jest wypełniona spokojem i radością i nie znasz sposobu, jak osiągnąć harmonię.
 •  Męczysz się na co dzień. Czujesz, że nie podążasz we właściwym kierunku.
 • Chciałbyś osiągnąć wewnętrzny spokój, ale wokół jest za dużo hałasu.
 • Denerwujesz się, ponieważ brak Ci pewności siebie.
 • Czujesz, że drzemie w Tobie potencjał, ale nie wiesz jak go wykorzystać.
 • Wiesz, że istnieje coś więcej poza otaczającym Cię światem.

Jeśli szukasz sposobu na osiągnięcie wewnętrznej harmonii i balansu, znalazłeś się we właściwym miejscu. W książce Osiągnij harmonię za pomocą medytacji: techniki, korzyści i inspirujący nauczyciele duchowi znajdziesz wiele wskazówek dotyczących technik medytacji, korzyści, które poprzez doświadczenia mistrzów medytacji ułatwią Ci odkrycie własnej ścieżki do duchowego wyciszenia.

Kup Teraz
Tu możesz kupić książkę.

Drogi Czytelniku,

Nazywam się Wojciech Filaber, mieszkam w Londynie.
Po raz pierwszy wyjechałem w podróż do Tajlandii w 2004 roku i tam zainteresował mnie buddyzm. Od tego czasu moje życie poświęcone było pracy nad własnym rozwojem wewnętrznym i duchowym. Kiedy studiowałem psychologię w Londynie, postanowiłem napisać książkę, która przedstawi wybitnych mistrzów medytacji takich jak: Alan Watts, Eckhart Tolle, OSHO, Ram Dass, Mooji, Adyashanti, the Dali Lama, Ramana Maharshi, Papaji, Jiddu Krishnamurti, Thich Nhat.

Nie znałem wielu osób, którym udało się osiągnąć wewnętrzną harmonię za pomocą medytacji. Nie miałem też pojęcia, jak się zabrać do tego tematu, ale intuicja podpowiedziała mi, że z pewnością osiągnę cel. Wkrótce potem rozpocząłem gromadzenie różnych źródeł informacji na temat mistrzów medytacji. Źródła które stały się pomocne w odkryciu tego tematu to publikacje, materiały internetowe i w szczególności multimedia z nagraniami wypowiedzi niektórych ze wspomnianych powyżej mistrzów.

Znalazłem czas i przeznaczyłem go na studia nad medytacją, zgłębieniem jej techniki i korzyści płynących z jej praktykowania. Efekty tej decyzji przerosły moje oczekiwania: zdołałem poznać czym jest medytacja według najwybitniejszych mistrzów.

Podróż ta pozwoliła mi odnieść wewnętrzną harmonię, lepiej zrozumieć jak działa umysł, i co najważniejsze, odkryłem, czym jest wewnętrzny balans i bliżej poznałem mistrzów medytacji, o których piszę w książce. To właśnie dzięki medytacji zyskałem balans i świadomość, która drzemie w każdym z nas.

Zapraszam Cię zatem do przeczytania książki, którą napisałem. Mam nadzieję, że moje własne obserwacje oraz doświadczenie mistrzów medytacji z tego zakresu wzbudzą w Tobie ciekawość i być może skłonią Cię do rozpoczęcia własnej podróży w głąb siebie, co pozwoli Ci odkryć, kim jesteś i pokaże, jak uzyskać wewnętrzny spokój. Mam nadzieje, że czytając książkę, odkryjesz pokłady spokoju – i jak ja – przekonasz się, że 10-15 minut poświęcone na medytacje, wprowadza harmonię i ład w to, co robimy.

Obiecuję Ci, że poznasz wybitnych nauczycieli duchowych, dowiesz się, czym według nich jest medytacja i jakie korzyści oferuje. Poznasz kogoś, kto osiągnął wewnętrzny spokój, choć na początku, tak jak my nie wiedzieli, gdzie go szukać.

Dowiesz się, czym jest medytacja, nauczysz się, jakie korzyści oferuje, jak ją stosować. Dowiesz się, jak mistrzowie medytacji korzystali z medytacji w celu osiągnięcia ciszy, która towarzyszyła im w podróży przez życie.

m jest medytacja, nauczysz się, jakie korzyści oferuje, jak ją stosować. Dowiesz się, jak mistrzowie medytacji korzystali z medytacji w celu osiągnięcia ciszy, która towarzyszyła im w podróży przez życie.

Mam nadzieję, że czytając nie tylko dowiesz się więcej o medytacji i nauczycielach duchowych, ale sam zaczniesz stosować medytację w celu osiągnięcia lepszych rezultatów. Odnajdziesz harmonię i zwiększysz efektywność.

W książce znajdziesz:

 •  Odpowiedzi na to, czym jest medytacja, jakie są jej rodzaje i techniki,
 • Zapoznasz się bliżej z nauczycielami duchowymi, którzy spędzili lata w celu dotarcia do prawdziwej natury własnego wnętrza,
 • Dowiesz się, jakie korzyści oferuje medytacja,
 • Poznasz moje spostrzeżenia dotyczące natury umysłu zen i natury Buddy,
 • Odnajdziesz wskazówki na temat przygotowań do medytacji i dowiesz się, co robić, aby przyniosła ona efekty,
 • Uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące medytacji oraz zdrowszy stan umysłu, harmonię i wewnętrzny spokój.

Jesteś gotowy, aby osiągnąć wewnętrzną harmonię?

Kup Teraz
Tu możesz kupić książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także:
Książka jest przeznaczona dla ludzi młodych, którzy z uwagi na…