Jacek Pulikowski – Rodzina. Najważniejsza firma na świecie

NAJLEPSZA INWESTYCJA TO INWESTYCJA W RODZINĘ!

Dziś wielu mężów (i kandydatów na mężów), bazując na wzorze „mężczyzny sukcesu”, skupia się na zarabianiu pieniędzy i gonitwie za dobrami tego świata, tracąc z oczu to, co najważniejsze​…szczęście rodziny!

Kluczem do przetrwania i fundamentem do budowania szczęśliwej rodziny jest… trwała, oparta na miłości relacja męża z żoną​. Zwłaszcza niewielu mężczyzn zdaje sobie z tego sprawę, że aby dbać o rodzinę powinni przede wszystkim dbać o… swoją żonę. I na odwrót.

„Dzieci bardziej od miłości mamy i bardziej od miłości taty potrzebują miłości między mamą i tatą. Najważniejsze więc, co ojciec może zrobić dla swoich dzieci, to kochać ich matkę”.

Jacek Pulikowski
 

Kup Teraz
Tu możesz kupić książkę.

Książka Jacka Pulikowskiego “​Rodzina. Najważniejsza firma świata​ to poradnik poświęcony tworzeniu szczęśliwej rodziny jako Twojego najcenniejszego życiowego aktywa, od którego zależy Twoje osobiste szczęście!

Przeczytaj tę książkę, jeśli:

  • chcesz być ​naprawdę szczęśliwy ​i chcesz tworzyć​ tętniący życiem dom.
  • pragniesz budować swój związek ​ na tym, co wynika z ​rzetelnych badań i co potwierdzają przykłady i doświadczenie szczęśliwych par małżeńskich.
  • chcesz stać się ​bohaterem swoich dzieci.
  • nie boisz się prawdy i walki o to, aby Twoja rodzina i ukochana kobieta dzięki Tobie „oszaleli ze szczęścia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także:
Długo oczekiwana i szeroko zapowiadana książka MJ DeMarco pt. "Unscripted"…