Lechosław Chalecki – Potęga Życia – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?

Lechosław Chalecki – Potęga Życia – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?

Każdy z nas pewnego dnia staje oko w oko ze zmianą, która często przychodzi niespodziewanie i od której nie ma odwrotu. Może być to utrata pracy, strata bliskiej osoby, konieczność zmiany miejsca zamieszkania – wszystko, co wymaga zmiany myślenia i dostosowania się do nowej sytuacji. Zamiast wracać do tego, co było, najlepiej rozpocząć nowy rozdział i zacząć kształtować życie na nowo. Jak to zrobić, gdy jest się w określonym środowisku, wieku, miejscu, zależnościach?

Na szczęście jest to możliwe i każdy może się tego nauczyć.

Właśnie po to powstała „Potęga Życia”, by wskazać drogę do nowego początku. Stanowi ona efekt ponad dwudziestoletnich doświadczeń i obserwacji Lechosława Chaleckiego związanych z rozwojem osobistym. Książka zawiera sześć bardzo ważnych kroków, których zrozumienie jest niezmiernie ważne, aby bezboleśnie wprowadzić niezbędne zmiany i rozpocząć życie od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół. Stosowanie tych strategii w praktyce przyczyni się do bliższego poznania siebie, poprawy relacji z innymi ludźmi i szczęśliwszego życia.

Książka pokazuje jak:

  • zmienić niewspierające przekonania,
  • pogodzić się z przeszłością,
  • zaakceptować to, czego już się zmienić nie da,
  • odkryć własne mocne strony,
  • polepszyć swoją efektywność,
  • zyskać motywację do działania.

Dla kogo jest Potęga Życia?

Ta książka przeznaczona jest dla osób, które chcą świadomie kształtować swoje życie i chcą, lub muszą, rozpocząć na nowo jakiś aspekt swego życia.

Kup Teraz
Tu możesz kupić książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także:
Spełnienie jest czymś głębszym i trwalszym niż poczucie szczęścia. W…