Altman Josh – Twój ruch

Gwiazda programu Million Dollar Listing Los Angeles, dzieli się swoimi strategiami, sekretami oraz najlepszymi doświadczeniami w zakresie sprzedaży i nie tylko. Jego sposób pracy, pozwolił mu wypracować sobie pozycję jednego z najlepszych agentów nieruchomości na świecie tuż obok Fredrika Eklunda.
W swojej książce opisał swoją strategię, która pozwoliła mu na prześcignięcie konkurencji i stanie się numerem jeden w swojej branży.

Josh „rekin” Altman to przykład przedsiębiorcy, który ciężką pracą oraz innowacyjnym podejściem do budowania przewag konkurencyjnych sprawił iż portfolio jego klientów składa się z najbogatszych i najbardziej znanych ludzi na świecie. Nie wydarzyło się to w ciągu jednej nocy. Josh popełnił setki błędów, wyciągnął z nich bezcenne lekcje i na powyższych stworzył sposób pracy oparty na… własnych warunkach.
Jaka jest recepta na sukces wg. Altmana?

Pewność siebie + informacja + inteligencja + skalkulowane ryzyko.

Oznaczają one nic więcej aniżeli wypychanie się poza strefę komfortu, bycie najlepiej obeznanym w zakresie znajomości oferowanego produktu i robienie tego tak długo i świadomie, aż będzie można zaufać swojemu wewnętrznemu instynktowi nawet jeśli logika podpowiada inne rozwiązania.

TakiA metodologia pracy pozwala Altmanowi na to aby być w pełni gotowym na chwytanie pojawiąjących się nieoczekiwanie szans.

Książka ta jest dla osób, które chcą:

  •     wzmocnić swoje umiejętności sprzedażowe
  •     zbudować pozycję eksperta w swojej branży
  •     wiedzieć w jaki sposób zbierać i zarządzać wiedzą, która pozwoli budować największe przewagi konkurencyjne
  •     podejmować SKALKULOWANE ryzyko
  •     ze swoich błędów wyciągać błyskawicznie lekcje, zamiast rozdrapywać rany w nieskończoność
  •     nauczyć się jak negocjować multimilionowe kontrakty
  •     docierać do wysoko postawionych klientów premium

Podsumowując Josh Altman pomoże Ci stać się lepszym, silniejszym i bardziej efektywnym w dziedzinie biznesu, w którym właśnie działasz!

KUP KSIĄŻKĘ W WERSJI PAPIEROWEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także:
Z pewnością spotkałeś się już z wieloma „genialnymi” i „niezawodnymi”…